O filmu s plným nasazením
05.08.2015 | bakeero

Prometheus bude mít pokračování

Fanoušci vetřelčí ságy se už nějaký ten pátek můžou těšit na pátý díl série a nově také na pokračování spinoffu / prequelu (?) Prometheus.  Ridley Scott v něm sice zklamal zaryté fandy, ale proč by to nemohlo vyjít napodruhé?!

Také Filmfanatic odcházel v roce 2012 z kina zklamaný a s přibývajícím časem Prometheus zapadá hloubš a hloubš v zapomění, ale další šanci bych mu zkrátka dal.

Původní termín premiéry byl určen na jaro 2016, ale na tohle datum můžeme nejspíš rovnou zapomenout. Natáčet se totiž teprve začne, takže uvidíme, s jakým náhradním termínem se Foxové vytasí. Děj by se měl točit okolo návštěvy domovské planety mimozemšťanů, na které partička okolo Noomi Rapace a Michaela Fassbendera narazila v prvním díle.

Oba výše uvedení by se měli před kamerou objevit také v chystaném pokračování a podle zvěstí by měli na oné planetě narazit na samotného Stvořitele. Ten ale nebude žádným lidumilem a tak se můžeme těšit na nějakou tu meziplanetární konfrontaci.

Co myslíte? Přinese nám tentokrát Ridley Scott dechberoucí biják, nebo to bude znovu “jenom” povedený (a prázdný) letní blockbuster?