Filmy mimo mainstream
26.07.2016 | bakeero

Kong: Skull Island – rozborka prvního traileru

Filmfanatic před časem v jedné novince shrnul vše, co už víme o nejnovější verzi filmového King Konga. Nedávno vyšel také první trailer, takže určitě nebude od věci, když ho podrobíme rozborce a popřípadě si upravíme některá očekávání.

trailer-rozborka_kong-skull-island_01

Začínáme klasicky; ukázkou toho, jak jsme se k bájnému ostrovu vůbec dostali – na tankeru (stejně, jako v prvním remaku z roku 1976) upraveném pro přistávání vrtulníků (01). Piloti budou většinou nejspíš veteráni z Vietnamu (02) a velet jim bude Samuel Lee Jackson, což asi bude sakra frajer. Alespoň podle výrazu tváře (03).

trailer-rozborka_kong-skull-island_02

Na ostrov se vydáme tak trochu ve stylu Apokalypsy (04) – i když bych se vsadil, že tentokráte k tomu Wagner hrát nebude. Následuje připomínka toho, že člověk se dokázal vznést do vzduchu relativně nedávno, kdežto příroda to umí už hezky dlouho – takže bychom si neměli moc vyskakovat (05). Ale všechno je to nádhera (06)!

trailer-rozborka_kong-skull-island_03

Idylka ale brzo skončí (07)! Zdá se, že Kong sestřelí vrtulník vrženou palmou a uvidí to Samuel Lee Jackson (08) i John Goodman (09).

trailer-rozborka_kong-skull-island_04

Po tvrdém přistání bude následovat promluva s panem devítimilimetrovým (10) ala Pulp Fiction. Pak už ale začnou na řadu přicházet šokující objevy (11) včetně toho, kdo má největší ruku na ostrově (12).

trailer-rozborka_kong-skull-island_05

Dojde i na nález kostry obřího primáta (13), jakéhosi chrámu tamních obyvatel (14) i blízká setkání třetího druhu (15).

trailer-rozborka_kong-skull-island_06

Zanedlouho zvedneme zrak (16) a přiřítí se sám velký Kong (17)! Pro něj bude potřeba nachystat překvapení…

trailer-rozborka_kong-skull-island_07

Takže dojde i na ohňostroj (19), možná s vůní napalmu, čímž se obloukem vrátíme k Apokalypse (20) a na závěr si ukážeme, že Kong bude v tomhle filmu opravdu VELKÝ (21), což ale nezabrání lidem v tom, aby se stejně vraždili mezi sebou (21).

Pro Filmfanatica byl tenhle trailer překvapením především v tom, že do popředí se derou postavy, o kterých doposud neměl moc tušení. Samuel Lee Jackson a John Goodman si první upoutávku ukradli pro sebe a já doufám, že Tom Hiddleston dostane v dalších materiálech podstatně víc prostoru. Stejně, jako samotný Kong

Nejčtenější články

Filmfanatic na Facebooku